KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9758051
nr 975 8051
Akvareller
3 st. Erik Andersson, Stockholmsmotiv, signerade, 25x34 + 28x38
Utrop:
600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:03:53
300 kr
600 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv